Oriflame Şubat Kataloğu 2017 Yayınlandı

Oriflame Şubat Kataloğu 2017, 14 Şubat sevgililer gününe özel fırsatlarla yayınlandı.

Oriflame Şubat Kataloğu 2017

Kataloğu online incelemek için lütfen kapak fotoğrafına tıklayınız.

Oriflame Türkiye, 25 Yaşında!

Ülkemizde 1992 yılından bu yana hizmet veren Oriflame, 2017’de 25. yaşını kutluyor.

Oriflame markası dünyadaki 50 yıllık tecrübesinin ışığında Türkiye’de var olmanın mutluluğunu yaşıyor!
Oriflame Türkiye, 1992’den bugüne İsveç kalitesini taşıdığı ürünleri ve benzersiz iş fırsatı ile hayatları güzelleştiriyor. Mutluluğun ve güzelliğin bu uzun yolculuğunda çeyrek asırı deviren Oriflame, şimdi gururla yeni yaşına basmanın sevincini yaşıyor ve süper indirimlerle sizi de bu sevinci paylaşmaya davet ediyor…

Oriflame’in mutluluğa davetini kabul eden ve hayatlarında pozitif değişimler yaşayan Oriflame liderleri, Oriflame Şubat Kataloğu 2017’nin sayfalarını süslüyorlar ve Oriflame’de neden mutlu olduklarını anlatıyorlar. Hep beraber büyüyen bu ailenin, sizin de hayatınıza ilham kaynağı olması ve pozitif değişimi başlatması için 14 şubata özel Oriflame kataloğunu inceleyin ve en sevilen ürünlerin 25. yıla özel indirimlerinden faydalanın!

Oriflame Liderlerine Göre Oriflame

Selma Aycan: “Çocuklarıma sağladığım olanaklar için mutluyum. Çocuklarım da hayat dolu bir anneleri olduğu için çok mutlu!”

Elçin ve Mert Yıldız: “Aileden devraldığımı ve yürekten bağlı olduğumuz bir işimiz olduğu için mutluyuz. Şimdi bizim de miras bırakacak bir işimiz var ve bu çok büyük bir zenginlik!”

Özgül Cingil: “Sürekli büyüyen bir ailenin içinde başarılı hikayelerine yakından tanık olduğumuz için çok mutluyuz. Oriflame’i seviyoruz. Kadınları iş dünyasına dahil etmek gurur verici! İnsanların hayatlarına dokunduğum için mutluyum. Başkalarını mutlu etmenin tadı ve gururu hiçbir şeyde yok!”

Nurten Sarıtaş: “Çalışma saatlerimi diledeğim gibi ayarladığım ve hayatıma renk kattığım için mutluyum. Yaşasın çalışmayı keyifli hale getiren işler!”

Zeynep Soylu: “Genç görünmenin ve hissetmenin tadını çıkardığım için mutluyum. Oriflame’i seviyorum. Doğaya yakın olduğum her an yenilenmek için bir fırsat!”

Füsun ve Murat Erbatuk: “Seyahat edebildiğimiz ve dünyayı keşfedebildiğimiz için mutluyuz. Hayatı masa başında değil, hayallerimizin peşinde geçirmek büyük şans!”

Emine Saraç: “Zaferler kazandığım, kendimi özel ve değerli hissetiğim için mutluyum. Hayat kutlamaya değer anlar yaratınca çok daha güzel!”

Ünlülere Göre Oriflame

Blogger Meriç Küçük: “Zarafete ve lükse kolaylıkla ulaştığım için mutluyum. Ürünlerin kalitesi ve benzersizliği bana güven veriyor.”

TEGV Genel Müdürü Mete Meleksoy: “Yıllardır TEGV’de beraber yürüttüğümüz sosyal sorumluluk çalışmalarıyla çocukların hayatlarına dokunduğumuz için mutluyum. Oriflame kıymetli bir iş gerçekleştiriyor. Eğitime verilen değer ve destek asla kaybolmaz!”

Vlogger Merve Özkaynak: “Dünyadaki moda ve güzellik trendlerine uygun fiyatlarla ulaştığım için mutluyum. Bence kadınların güzelleşerek iş sahibi olmaları ve hayatlarını değiştirmeleri harika!”

Oriflame Şubat Kataloğundaki İndirimler ve Yeni Ürünler

Katalogta onlarca ürün indirimli olarak yer alıyor. Ben sadece parfümlerdeki indirimlere değineceğim. Sevgililer gününe özel fırsatlar için kataloğu inceleyebilirsiniz.

Kadınlar için;
Beyaz hibiskus, misk ve tatlı elma notalarına sahip yeni parfüm Eclat Mademoiselle EdT çok uygun bir fiyata 32,90 TL’ye satışta. Öte yandan bu parfümü alana Oriflame Mart Kataloğu 2017’de çıkacağı söylenen Amber Elixir Crystal Edp’nin 2 adet numunesi veriliyor.

Ice, Fire ve Air parfümler 21,90 TL’lik fiyatıyla indirimli gibi görünse de bu parfümlerin ederi bu…

S8 Night EdT’de 42,90 TL’ye katalogta yer alıyor. Yanında sprey deodorant ücretsiz olarak verilseydi avantajlı sayılabilirdi.

Divine EdT, 42,90 TL’ye indirimli olarak yer alıyor.

GG parfüm yenilenmiş ve GG White Original adıyla satışa sunulmuş. 65,95 TL fiyatıyla Oriflame’in pahalı parfümleri arasında yer almış.

Erkekler için;
Deri, lavanta ve greyfurt notalarına sahip maskülen erkek parfümü Eclat Lui EdT katalogta çok uygun bir fiyata 32,90 TL’ye satışta. Tanıtıma özel olarak indirimli sunulan bu parfümü bu fiyata almak bir daha mümkün olmayabilir.

Ascendant EdT, yanında sprey deodorantı ile 52,90 TL’ye kalıcı bir koku vaat ediyor.

Ferahlatıcı kokusuyla dikkat çeken Soul EdT’de indirimli ürünlerden…

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik darboğazdan dolayı Oriflame ürünlerinin fiyatları yükselmiş olsa da danışman olarak %30 indirimle alabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın