Hack

YTPara.com Hacklendi

Youtube’tan para kazanmak isteyenlerin bilgilendirici paylaşımlarda bulunduğu ve yaklaşık 50 bin üyesi olan forum sitesi ytpara.com hacklendi. vBulletin forum sisteminin 3.8.7 sürümünü kullanan YTPara.Com halen kapalı ve siteye giriş yapılmak istendiğinde “Güvenlik Kontrolleri Yapılıncaya Kadar Bir Süre Kapatılmıştır. Anlayışınız için Teşekürler” uyarısı çıkıyor.

Hackerler tarafından siteye atılan indekste şunlar yazıyor;

“Şimdi sevgili arkadaşlarım,
Öncelikle hepinize selam.
Size YTPARA denilen yönetimin ifşalarını ortaya dökme vakti geldi. Dikkat edin kesin olarak uyarıyorum.

Yönetimdeki hepinizin tanıdığı şahıslar bir şekilde sizin üstünüzden gelir elde etmek için işlem yapmaya başlamış. Araştırmalarımızda bunların hepsi tek tek ortaya çıkmaya başladı. Öncelikle kullanmakta olduğunuz tüm botlar sizin şifrelerinizi açıkça girmenizi ve tüm kanalınızı kopyalamaya adapte edilmiş. Yönetim bunu hep saklamış, siz spam kanal oluştururken bunlar ise sizin kanalınızı kopyalayarak işlem yapmaya başlamış.

Hedeflerimizin ortasında bazı SQL verileri ele geçirilmiş olup size sunulmuştur. Yönetimin sizin yaptığınız her işlemden para kazanmaya ve gelirini yüksek tutmaya devam ettiğini gördük. Forum içerisinde satışı yapılan tüm botların sizin kanalınızı kopyalama özelliği ile karşılaştık. Tüm kanıtları size sunuyoruz, incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Birçok insanı suçsuz şekilde forumdan uzaklaştırdılar. Sebebi ise bildiklerini ortaya dökmeleriydi. Daha forum içerisinde neler dönüyor bilmiyorsunuz çünkü siz sadece
üyesiniz.

Cute ekibi olarak bundan 9 ay önce bazıları, Cute’un hesapları ele geçirdiklerine dair dedikodular söz konusu idi. Sürekli skypetan bana karşı söylenmelerde bulundular ve ancak kendilerine buradan cevap veriyorum. Siz bizim neler yapabileceklerimizi bilmiyorsunuz. Ufak suçlamalarınızı size aynen iade ediyorum.
Şimdi soruyorum size. Bu insanlara nasıl güvendiniz?
Yönetim insanların üstünden kazanç elde etmeyi bırakmadığı takdirde gölgem hep üstünde olacaktır!”
Hacked By Tolga Cute
Once Guvenlik – Zoru Basarmayi Severim.

YTPara Hack

YTPara Hack

1 Yorum

  • ramazan 25 Kasım 2016 Reply

    Vallahi iyi olmuş bunlar hakettiler. Beni de haksız yere banlamışlardı.

Bir cevap yazın