GoDaddy TV Reklamı - Türkçe

GoDaddy Reklamları Türk Televizyonlarında!

2015 yılında Türkçe destek vermeye başlayan ve ülkemizde 100 bini aşkın müşteriye sahip Amerikan hosting şirketi GoDaddy’nin reklam filmi, kanallarda yayınlanmaya başlandı.

Dünyada 14 milyon kişiye hosting hizmeti veren GoDaddy, ücretsiz internet sitesi hizmetine dikkat çektiği reklam filmi ile Türkiye hosting pazarındaki payını arttırmaya çalışıyor. WordPress siteleri için online ve telefon ile destek veren şirket, amatör kullanıcılar için cezbedici görünüyor. Birkaç dolara alan adı satan Amerikan devi, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için oluşturduğu “Başlangıç Düzeyi” paketini aylık olarak sadece 4 TL’ye satıyor.

Yurtdışında sponsorluk anlaşmalarıyla ve sansüre uğramış televizyon reklamlarıyla dikkat çeken GoDaddy’nin Türkiye’de yayınlanan reklamının diğerleriyle ilgisinin olmadığını söyleyebilirim.

Türk Firmalarını Tercih Edin

Ucuzluğuyla gönülleri fetheden Godaddy’nin alan adı hizmetini kullanabilirsiniz ancak hosting için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. GoDaddy’den en son 2003 yılında hizmet almıştım. Yurtdışı lokasyon olması ve o dönemdeki internet hızından dolayı hiç verim alamamıştım. Elbette bu devirde hız sorunu yaşanmaz ama yurtdışı lokasyon olması sitenizin seo puanını olumsuz olarak etkileyecektir.

Hosting konusunda GoDaddy’ye taş çıkartacak pek çok Türk firması bulunuyor. Ben Güzel Hosting’i tavsiye ederim. Yıllardır kullanırım, hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Hem Türkiye lokasyonlu olması hem de yıllık 20 liradan başlayan paketlerinin bulunması tercih edilebilir kılıyor.

2 Yorum

  • Yakup Yigit 24 Aralık 2016 Reply

    Web sitemde GoDaddy hosting servisini kullaniyorum ve memnunum.

Bir cevap yazın