Ahrefs ücretsiz kullanma

Ahrefs Hesabını 14 Gün Ücretsiz Kullanma

Seo çalışmasında yapılan değişikliklerin etkisini gözlemleyebilme imkanı sunan, backlink analizi ve organik arama kelimeleri gibi işe yarayacak birçok veriyi sunan ahrefs.com internet sitesinde aylık kullanım bedeli 82 dolar olan lite hesabı ya da 179 dolar olan standart hesabı iki haftalığına ücretsiz olarak kullanabilmek mümkün.
Seo çalışması için 14 günlük deneme süresi devede kulak olsa da en azından siteniz hakkında merak ettiklerinizi özellikle backlink kaynaklarınızı görüntüleyebilmek ya da rakip sitelerinizi incelemek için güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Ücretsiz ahrefs kullanımı

https://www.ahrefs.com adresini açtığımızda standart hesabı seçip e-posta adresini girip kullanım koşullarını kabul ettikten sonra devam butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada iletişim bilgilerini doğru bir şekilde doldurduktan sonra ödeme bilgilerini girmek için ileri butonuna tıklıyoruz. Ödeme sayfasında “Son döviz kurlarına bağlı olarak sipariş toplamınızı 0,00 TL olarak tahmin ettik. Gerçek ödemeniz 0,00 USD olarak gönderilecektir.” uyarısı çıkıyor ve sipariş ayrıntısı olarak “Aylık 657,65 TL (Güncel döviz kuruna bağlı olarak değişiyor) İlk 2 Hafta Bedava” yazıyor. Sayfanın altında ise kredi kartı bilgilerini gireceğimiz yer çıkıyor. Bu aşamada bankamızın internet şubesinden maksimum 5 TL’lik limitli sanal kredi kartı oluşturuyoruz ve o bilgileri girip siparişi tamamlıyoruz. Ardından üyelik formuna yazdığımız e-posta adresine gelen “Finish registration of your Free Trial” başlıklı e-postadaki “Confirm email” butonuna tıklayıp üyeliğimizi tamamlıyoruz.

Normalde sipariş aşamasında bizden ücret alınmayacağı belirtiliyor ancak sanırım kredi kartı bilgilerini doğrulamak için 1 dolarlık işlem yapılıyor. Ben biraz aceleci davranarak siparişin ardından sanal kartı iptal ettiğim için 1 dolarlık ücret iade edilmedi. Sonuç olarak 14 gün boyunca ahrefs.com internet sitesini kullanabiliyoruz.

Bir cevap yazın